Studijas pakalpojumi

Bērnu ballītes

Ļauj piedzīvot savam bērnam neaizmirstamu, saturīgu un īpašu dzimšanas dienas ballīti studijā "Forest of Dreams" telpās! 


Nodarbības bērniem

Viss, ko mēs iedosim savam bērnam līdz skolas vecumam - būs viņam neatņemams dārgums, kas ietekmēs cik skaista un baudpilna būs viņa dzīve.


Atvērtais apmeklējums/Kopīgās tikšanās

Vēlies satikt sen neredzētu draudzeni un izbaudīt tikšanās prieku kopā, neatstājot savu dārgumu mājās? Pie mums tas ir iespējams! Omulīga pieaugušo zona ar kafiju/kūku/vīnu Tev un aizraujoša rotaļu valstība bērniem. 
Tikai ar iepriekšēju pierakstu!

Tematiskās meisterklases

Piparkūku cepšana Ziemassvētkos, Adventes vainaga darināšana, knifiņi dāvanu iepakošanā, aromātisko eļļiņu gatavošana pirms sv.Valentīna dienas... Aktuālo piedāvājumu meklē FACEBOOK lapā.

Dekorēšana

Mums ir burvju nūjiņa, kura māk uzburt īsto noskaņu, skaistāko sapni padarīt par dzīvu un ļaut Tev un Tavam bērnam piedzīvot brīžus, kurus atcerēsieties visu mūžu!

http://www.forestofdreams.lv/pakalpojumi/dekoresana/Pasākuma vadīšana

Pie mums bērniem ir interesanti un katrs var atrast rotaļas sev, par to neuztraucieties! Taču, ja vēlaties bērnu papildus iepriecināt un emocijas padarīt vēl īpašākas - aiciniet ciemos kādu no bērna iemīļotajiem tēliem, kurš daļu ballītes padarīs vēl neaizmirstamāku ar kopīgām rotaļām! Galdiņ, klājies!

Izbaudiet īpašo dienu un uzticiet par galdu parūpēties mums! Uzkodas, našķi, dažādi dzērieni - viss uzklāts, noformēts un bez galvassāpēm! :)