Valdorfpedagoģijas nodarbības - Šobrīd nenotiek!

VALDORFPEDAGOĢIJA👧 - iknedēļas nodarbības Tavam bērnam(3-7gadi).

Mūsdienās bērnudārzu bērniem ir palicis maz laika rotaļām - nodarbības ir pārņēmušas gandrīz visu brīvās rotaļas laiku. Bērni mācās burtus, ciparus, vārdiņus, kaut šājā laikā viņiem būtu jārotaļājas. Jāizspēlē lomu spēles, caur spēli jāatdarina pieaugušie un jāattīsta socializēšanās iemaņas un prasmes ar citiem bērniem. Valdorfpedagoģija dod iespēju bērniem atklāt visu svarīgo caur rotaļu, dabu, ikdienas ritmu un bērns pat nenojauš, ka tādā veidā tiek virzīts uz pašatklājumiem.

Klasiskajā pedagoģijā tiek akcentēti akadēmiskie sasniegumi un bērnu salīdzināšana. Valdorfpedagoģijā pamatā ir bērns un viņa dotības, spējas un intereses.

Pēc Rūdolfa Šteinera ( Valdorfpedagoģijas pamatlicēja) teorijas bērns tiek salīdzināts ar mazu sēkliņu, kuru iesēj, lai izaugtu 🌳 koks. Tieši tā pat kā dabā - tieši tad, kad cilvēks tam ir gatavs, nevis konkrētā termiņā, laikā un salīdzinot ar citiem. Bērnu attīsta kā vienoti veselumu – prātu, jūtas, gribu. Pēc R. Šteinera teorijas cilvēka dzīve tiek dalīta septiņgadēs, pirmā un nozīmīgākā septiņgade, kad bērns attīstās un pilnveidojās caur atdarināšanu. Šajā laikā ir jāattīsta bērna maņas - visas vienlīdz harmoniski. Īpaši spēcīga šajā periodā ir jutekliskā atmiņa.

Studija „Forest of Dreams“ piedāvā ienest mazu daļiņu no Valdorfpedagoģijas Tava 👶bērna dzīvē. Šis noteikti būs ļoti vērtīgs ieguldījums Tava bērna garīgajā un emocionālajā pasaulītē. Valdorfpedagoģijas entuziaste ar LU bakalaura grādu psiholoģijā kā arī LU profesionālo bakalaura grādu pirmsskolas un sākumskolas skolotājas kvalifikāciju, 4 gadu pieredzi Rīgas Valdorfskolas pirmsskolā kā skolotāja - 👩‍🎓Linda Mālkalne ienesīs un atmodinās bērnos ❤️mīlestību un cieņu pret dabu, visu dzīvo un palīdzēs bērnu virzīt stabilā un harmoniskā attīstībā. Linda ir apbrīnojams piemērs kā bērniem, tā vecākiem – sievišķīga, ēteriska, laipna un smaidīga taču iekšējās kompetences pārspēj ārējo tēlu – Linda ir maiga un mātišķa, taču stingra, jautra un atraktīva, bet ar neaptveramu gudrības bagāžu, kur pasmelties padomu jebkurā ar bērnu saistītā jautājumā. Tikšanās ar Lindu reizi nedēļā kļūs Jūsu bērna gaidītākais notikums. Nodarbības atmodinās bērna dabīgo mīlestību pret dabu darbojoties ar dabas 🍁veltēm, cepot spēka maizi, pievēršoties svarīgām svētku dienām, attīstot maņas, iemīlot mūziku un radot drošu, zināmu vidi ar skaidru ritmu.
📌Nodarbības notiks reizi nedēļā un kopējais laiks – 2 h no kurām attīstoša nodarbība Lindas izpildījumā 1h15min un atlikušās ~ 45minūtes laiks brīvajai rotaļai studijas bagātīgajā lomu spēļu valstībā. Brīvā rotaļa ir tik ļoti nepieciešama un dziedējoša ikkatram.

Nodarbības notiek reizi nedēļā.
KUR: studijā Forest of Dreams, Martas ielā 9, Rīgā
CENA: 15 eur/nodarbība vai abonaments 150eur/3mēneši
Nodarbību grafiks Facebook lapā