Bērnu ballītes studijā "Forest of Dreams".

Studija savas durvis vēra vaļā 2019. gada decembrī un piedāvā rūpīgi pārdomātas un līdz smalkākajai detaļai izlolotas telpas Tava bērna izcilākajai ballītei. 

Studija atrodas Rīgas centrā, mazā ieliņā ar skaistu vārdu - Marta ielā! Telpas nav lielas, tās ir kompaktas un izcili pārdomātas, lai visi justos ērti un omulīgi. 

Pie mums nav nepārskatāmu plašumu, kur jubilārs var nozaudēt savus viesus, bet gan 64m2 sulīgi pārdomātu telpu, kas rada absolūtu kopības un draudzības sajūtu. Telpās ir īpaši padomāts par intelektuālo bērna attīstības daļu, par lomu spēlēm, ko īpaši pirmsskolniekiem patīk izspēlēt. Studijā ir izcila vieta bērniem sajusties lieliem un "pamēģināt" sevi dažādās pieaugušo lomās. Telpās atrodas 4 divstāvīgas mājiņas ar dažnedažādām iespējām izpausties. 


Mājiņas ir bagātīgi aprīkotas ar atbilstošām rotaļlietām, kas liks jūsu bērniem iegrimt rotaļāšanās brīnumā. Mēs uzskatām,ka pie mums ir tik interesanti un aizraujoši, ka animators lielos kostīmos, kurš vada atraktīvas spēles, pavisam noteikti nav vajadzīgs, taču , ja bažījaties,ka ballītei nebūs struktūras - esam arī padomājuši par to! Mēs draudzējamies ar fantastiskākajām bērnu pasākumu vadītājām, kuras, uzzinot svarīgākās detaļas par Jūsu bērnu, sastrukturizēs plānoto ballīti un novadīs to tā, lai vecākiem nav jāsatraucās ne par jubilāru, ne viesiem. Paslavēs un izcels jubilāru,kuram tas vajadzīgs, piebremzēs pārāk aktīvo viesi, iedrošinās bailīgo un iesaistīs spēlē to, kas mazāk pazīstams. Šīs nav tikai telpas ar bumbu baseinu, slīdkalniņu, lomu spēļu mājiņām, bet šeit ir neskaitāmi daudz iespēju padarīt ballīti par piedzīvojumu un skaistākajām atmiņām! Varbūt jubilārei patīk cept kūkas? Uzcepsim jubilejas kūku kopā? Picu, cepumus? Katrai ballītei individuāla pieeja, lai prieks bērna acīs būtu neviltots! Piedāvājam ballītes noorganizēšanu no A – Z, lai vecāki var priecāties kopā ar bērnu, nevis nedēļu pirms ballītes griezt rotājumus un cept pīrādziņus!
Dzimšanas dienas kūka


Vai Tavam bērnam patīk piedalīties virtuves darbos? Sagādā patīkamu pārsteigumu - jubilāra kūkas kopīgu cepšanu un dekorēšanu! 


Dekorācijas


Izbaudi šo skaisto dienu kopā ar bērnu - bez stresa, steigas un garām darba stundām. Uztici izdekorēt un uzburt skaistus mirkļus mums.  Piedāvājumu meklē sadaļā - Dekorēšana!


Svētku galds


Uztici parūpēties mums arī par svētku galdu. Piedāvājam gan saldumu galdu, gan uzkodu plates, svētku kūku un gardākos dzērienus!